Prodej a servis mobilních telefonů
Dobruška, Kostelec nad Orlicí, Ústí nad Orlicí
Mobiltuning

Odborný servis všech značek mobilních telefonů

Stojíme si za kvalitou našeho servisu. Naši školení technici dokážou vyřešit téměř jakýkoliv problém, pomohou s nastavením a poradí při potížích s vaším mobilním telefonem. Pro opravy používáme kvalitní náhradní díly, jsme precizní, rychlí a vždy přicházíme s nejvýhodnějším řešením pro zákazníka.

Odblokování

Provádíme odblokování na síť, odblokování gesta a bezpečnostního kódu a odstranění FRP (Factory reset protection - google účet), RL (Reactivation lock - Samsung účet), MI account (účet u Xiaomi telefonů), Huawei ID (u Huawei telefonů), FLYME účtu (u telefonů MEIZU) u všech značek a modelů mobilních telefonů. Výjimkou je odblokování iPhone, kde záleží na operátorovi, který iPhone blokuje. Odblokování většiny modelů provádíme na počkání. Provádíme též odblokování iCloud účtů (FMI) u všech zařízení značky Apple, zejména iPhone, iPad. 

Přehrání firmware

Přehráváme software u všech značek mobilních telefonů. Důvodem může být nahrání českého menu, zamrzání telefonu v logu, pomalý chod telefonu, oprava imei nahráním certifikátu z důvodu neodborného softwarového zásahu atd. Dále provádíme ROOTování telefonů a nahráváme neoficiální ROM, hlavně CyanogenMod. Přehrání software u věšiny modelů provádíme na počkání.

Výměna LCD

Provádíme výměnu digitizerů, skel, rámečků i kompletních LCD modulů na většině značek mobilních telefonů.

Oprava nabíjení

Jedna z nejčastějších závad mobilních telefonů a tabletů je utržený systémový konektor.

Záloha dat

Provádíme zálohu kontaktů, fotek a ostatních dat ze všech značek mobilních telefonů. Dále provádíme obnovu dat z nefunkčních telefonů, paměťových karet a harddisků.

Složité pájení

Provádíme výměnu BGA i SMD součástek zejména power management chipů, flash pamětí NAND a eMMC, Nvidia a ATi (AMD) grafických chipů. Tyto opravy provádíme jak na telefonech např. Samsung nebo iPhone, tak i na základních deskách notebooků za pomocí infra pájecí stanice.

Akční leták

Naše služby

prodej, záruční a pozáruční servis mobilních telefonu a tabletů prodej příslušenství k mobilním telefonům poradenství v oblasti mobilních technologií lepení ochranných skel a fólii

Rychlý kontakt

Dobruška - Opočenská 76, tel.: 605 08 09 03
Kostelec nad Orlicí - Palackého nám. 23, tel.: 605 08 09 02
Ustí nad Orlicí - Lochmanova 57, tel.: 732 71 00 00

Pondělí - Pátek 9 - 12   13 - 17h., Sobota 9 - 11h.